Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 10:43:50

За смертельне ДТП з двома загиблими - 6 років позбавлення волі

11.10.2019   08:21Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області підтримано обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Ця смертельна дорожньо-транспортна пригода сталася 31 липня 2017 року на автодорозі «Київ-Чернігів-Нові Яриловичі» за декілька кілометрів від села Сираї у Козелецькому районі.

Водій автомобіля «ЗАЗ-TF698K»  разом з трьома пасажирами поверталися з м. Москва. Водій був тверезий, проте неправильно оцінив дорожню обстановку, змінив напрямок свого руху, в результаті чого не впорався з керуванням. Вказане  призвело до заносу та виїзду на смугу зустрічного руху, де відбулося зіткнення з автомобілем «ГАЗ-33021».

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди два пасажири автомобіля«ЗАЗ-TF698K» загинули на місці події.  Водій та інший пасажир отримали тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості за ознакою тривалого розладу здоров’я.

У судовому засіданні прокурором надані беззаперечні докази винуватості обвинуваченого у смертельній ДТП. Відтак, вироком Козелецького районного суду чоловіка засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.

Обвинуваченого взято під варту в залі суду, повідомила прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

16 квітня: цей день в Україні і світі

16 квітня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1513 Російська агресія - Day 1513 Russian aggression

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини