Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 березня, 13:36:58

Дикі тварини отримали вакцину від сказу з повітря

09.10.2019   08:16Агенцiя

5 жовтня на Чернігівщині завершилась пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин від сказу.

За даними Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, розповсюдження вакцини відбувалось шляхом її розкидання над лісовими масивами та сільськогосподарськими угіддями за допомогою 4 літаків АН-2.

Загалом в усіх районах  області вдалося обробити понад 27 тисяч кв. км площ.  Через місяць після розповсюдження вакцини проводитиметься комплекс спеціальних заходів, в тому числі - відбір проб біологічного матеріалу для підтвердження ефективності пероральної імунізації.

Цей метод профілактики сказу у диких тварин позитивно впливає на епізоотичну ситуацію в області, зокрема сприяє скороченню кількості неблагополучних пунктів: у порівнянні з відповідним періодом минулого року їх стало менше на 38.

Крім того, на 52 випадки менше зареєстровано і хворих на сказ тварин.

Останні новини Чернігівщини

Фіксація та документування збитків агросектору – у діалозі з підприємцями 13:13

Днями на черговій онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу» говорили про фіксацію та документування збитків в аграрному секторі, спричинених збройною агресією російської федерації. Про практичні аспекти та механізми подання заяв розповіли представниці міжнародної благодійної організації Project Expedite Justice (PEJ).

Чернігівщина отримає 487,2 млн грн від уряду для підготовки до наступної зими в межах Плану стійкості регіону 12:48

Під час візиту Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко на Чернігівщину минулого тижня начальник ОВА В’ячеслав Чаус представив План стійкості області.

Допомога сім’ям загиблих Захисників України та чернігівцям із пошкодженим житлом: чергові виплати 12:27

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення у рамках міських соціальних програм, що направлені на підтримку чернігівців, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 11:46

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Чернігів отримав 15 одиниць спецтехніки для екстреного відновлення в межах спільного проєкту з JICA 11:24

Українські громади продовжують посилювати технічну спроможність для ліквідації наслідків обстрілів у межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини