Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 серпня, 06:01:52

Укрпошта з 7 жовтня відкрила передплату газет і журналів на 2020 рік

07.10.2019   14:44Агенцiя

З 7 жовтня Укрпошта розпочала передплату друкованих видань на перше півріччя 2020 року за електронною версією каталогу, а з 15 жовтня за друкованими каталогами.

Передплатити вітчизняні видання можна:
– газети і журнали загальнодержавної сфери розповсюдження до 16 грудня 2019 року;
– місцеві видання (обласні, міські, районні) в строки, визначені згідно з укладеними з видавництвами (редакціями) договорами, але не пізніше 27 грудня 2019 року.

Передплатити видання з поточних місяців в обласних центрах і м. Києві можна включно до 15 числа, а інших населених пунктах включно до 10 числа кожного місяця, що передує передплатному.

Оформити передплату можна в усіх відділеннях Укрпошти, у листонош чи скористатися сервісом «Онлайн передплата» на сайті Укрпошти.

Передплата проводиться за тарифами, з якими можна ознайомитися за посиланням.

На 2019 рік українці вже передплатили через Укрпошту 7,8 млн примірників видань. Із них 4,5 млн примірників загальнодержавних видань та 3,3 млн – місцевих видань, або відповідно 58% та 42%. До передплатних каталогів було включено 3185 найменувань вітчизняних видань, у т. ч. 1602 – загальнодержавних та 1583 – місцевих газет і журналів.
Доставку періодичних друкованих видань здійснюють понад 11 тисяч поштових відділень, задіяно майже 29 тисяч листонош Укрпошти.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини