Упродовж минулого тижня надзвичайники 58 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій
Упродовж минулого тижня з 23 по 30 вересня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Оперативно-рятувальної служби Чернігівщини чергувало 189 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.
Вогнеборці ДСНС ліквідували 46 пожеж, 13 з яких виникли в житловому секторі громадян, 21 в природних екологічних системах (3 - загоряння торфу, 16 - сухої трави, 2 - сміття), 9 на транспорті та об'єктах різних форм власності та 3 інші.
Нажаль, у вогні загинула 1 людина. Загальна площа, пройдена вогнем у природних екологічних системах склала понад 110 га.
Протягом тижня проводились роботи по ліквідації пожеж на торфовищах. 26 вересня ліквідовано пожежі торфу біля сіл Ковпита Чернігівського району на площі 12 га, Заріччя Сновського району на площі 9,5 га, Лебедівка Козелецького району на площі 8,2 га.
Триває ліквідація пожеж торфовищ біля сіл Стодоли, Оленівка, Сидорівка на території Ніжинського і Борзнянського районів. Загальна площа пожеж складає 21га. Станом на 30 вересня залишилось ліквідувати горіння на площі близько 16 га. Від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області на гасіння пожеж покладів торфу залучено 28 чоловік особового складу та 9 одиниць спецтехніки.
Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення упродовж тижня знищено 35 артилерійських снарядів калібром 45, 76, 122, 152 мм часів Другої світової війни. Боєприпаси були виявлені на відкритих територіях у Менському, Бахмацькому, Чернігівському районах та м. Корюківка.
Крім того, рятувальники підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області 7 разів залучалися для надання допомоги громадянам та проведення інших невідкладних робіт, інформує
УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.