До суду скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно жінки, яку підозрюють у підпалі будинку
Чернігівською місцевою прокуратурою до суду для розгляду по суті скеровано обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що місцева жителька, 1995 року народження, в ніч з 04.07.2019 на 05.07.2019, на ґрунті особистих неприязних відносин, прийшла до господарства № 23, що знаходиться по вул. Козацькій в с. Антоновичі, Чернігівського району, де за допомогою газової запальнички, підпалила тюк сіна.
Полум’я перекинулось на господарську будівлю, в якій знаходилася худоба, а в подальшому на житловий будинок за вищевказаною адресою, в результаті чого вказане майно було знищено вогнем, а корова, свиня, собака та п’ятнадцять курей, які знаходилися у господарській будівлі загинули.
Також встановлено, що жінка була напідпитку.
На час судового розгляду обвинувачена перебуватиме під вартою.
Довідково: ч. 2 ст. 194 КК України передбачає безальтернативне покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 10 років.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression