Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 23:31:19

Завершилися збори оперативного резерву 1-ої черги

24.09.2019   10:05Агенцiя

На чернігівському 242 загальновійськовому навчальному полігоні урочисто завершилися збори оперативного резерву 1-ої черги.

Майже 500 резервістів пройшли двотижневе навчання з нашою бригадою. Багато хто з хлопців, вирушаючи на збори, мав на меті - відпочити від цивільного життя, зустрітися зі своїми бойовими побратимами та хоча б на два тижні знов поринути у романтику військової служби.

Але за підсумком – кожен десятий з них прийняв свідоме рішення знову стати до лав славетної 58-ї бригади та пліч-о-пліч вирушити в район проведення Операції Об'єднаних Сил боронити Батьківщину.

Спостерігалася позитивна тенденція виконання навчальних завдань, адже представники ОР-1 поєднували свій бойовий досвід з досвідом військовослужбовців нашої бригади.

На урочистому мітингу з нагоди завершення зборів командування бригади відзначило та заохотило величезну кількість військовослужбовців бригади та колишніх резервістів грамотами від оперативного командування «Північ» та командира 58-ї ОМПБр ім. гетьмана Івана Виговського.
 

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини