Громадянина іноземної держави підозрюють у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень
Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури слідчим відділом Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області проводиться досудове розслідування за фактом умисного спричинення тяжких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 121 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що 14.09.2019, близько «01» год. «40» хв., підозрюваний, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись у приміщенні кафе «Фрістайлер», що по вул. Музична, буд. № 1 у м. Чернігові, в ході сварки наніс потерпілому, з яким раніше навіть не був знайомим, не менше двох ударів лезом ножа в область живота та грудної клітки зліва, чим спричинив останньому тілесні ушкодження у вигляді проникаючого колото-різаного поранення черевної порожнини без ушкодження внутрішніх органів та супутнього непроникаючого колото-різаного поранення лівої половини грудної клітки.
Після вчинення злочину чоловік втік з місця пригоди. Однак, завдяки директору кафе, яка викликала працівників державної служби охорони, підозрюваного невдовзі затримано.
Ухвалою слідчого судді Деснянського районного суду м. Чернігова від 16.09.2019 підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 днів без права внесення застави.
Наразі слідство триваєповідомила Чернігівська місцева прокуратура.
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.
Жінки освоюють «чоловічі» професії… 09:34
Ця тенденція посилюється через війну та потребу у кваліфікованих кадрах. Електрогазозварник, верстатник деревообробних верстатів, водій навантажувача, водій вантажівки, оператор котельні - такі умовно «чоловічі професії» цьогоріч обрали для себе 30 жінок Чернігівського регіону.
10 грудня: цей день в Україні і світі 09:28
День 1386 Російська агресія - Day 1386 Russian aggression
Забезпечити право кожної дитини зростати в сімейному оточенні: у Чернігівський ОВА підписали Меморандум про взаєморозуміння 13:09
Щоб діти Чернігівщини зростали в родині та були забезпечені якісними соціальними, медичними, реабілітаційними та освітніми послугами, сьогодні в обласній військовій адміністрації уклали тристоронній Меморандум.
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.