Поліцейські викрили наркозбувальника
Жителя Бахмача поліція затримала за збут марихуани, яку чоловік постачав землякам.
В ході розслідування поліція вийшла на бахмачанина, який, за оперативною інформацією, займався у райцентрі розповсюдженням марихуани.
Під час проведення комплексу заходів кримінальна поліція задокументувала факт збуту правопорушником наркотичних засобів, який повторно збув громадянину марихуану. В ході огляду місця події вилучено наркотичну речовину та гроші, отримані зловмисником від покупця наркотиків.
Наркозбувальник затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вилучена наркосировина направлена на експертизу.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинене повторно) - карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області повідомив, що триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.