Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 10:49:34

Щодо призначення крадію покарання у вигляді 5 років позбавлення волі підтримана судом

18.09.2019   08:38Агенцiя

За результатами підтримання прокурорами обвинувачення у суді засуджено до позбавлення волі жителя м. Ічня, який вчинив низку злочинів проти власності.

Так, Ніжинський міськрайонний суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185, ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна,  вчинене повторно, поєднане з проникненням до житла та інших приміщень).

В судовому засіданні підтвердилося, що раніше судимий чоловік причетний до скоєння щонайменше 14 крадіжок. Зловмисник викрадав велосипеди, перфоратори, бензопили, садовий інвентар та інше майно. З метою  викрадення речей зривав замки з вхідних дверей, до деяких - злодію вдалося підібрати ключі.

Загалом, злочинними діями потерпілим завдано збитків на суму більш ніж 30 тисяч гривень.

При призначенні покарання суд врахував позицію прокурора, а також той факт, що чоловік раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за корисливі злочини.

Відповідно до вироку суду наступні 5 років 3 місяці засуджений проведе в ізоляції від суспільства, повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини