Роз’яснення щодо послуг ЖКГ та осіннє прибирання Чернігова - доручення ЖЕКам та комунальним службам
Міський голова Владислав Атрошенко звернув увагу на роботу комунальних служб та ЖЕКів по прибиранню міста.
- Ми входимо у період прекрасної золотої осені. Це красиво, а для комунальних служб це перші навантаження по прибиранню листя. Особливо важливо це напередодні Дня міста, щоб Чернігів виглядав охайно, чистенько, - сказав міський, завернувшись до приватних управителів будинків та ОСББ. – А керівникам підприємств безпосередній контроль із виїздом на місця робіт.
Також керівники ЖЕКів та комунальних підприємств мають більше спілкуватись із чернігівцями. Говорити і про борги, і про те, за які саме послуги та роботи сплачують жителі конкретної багатоповерхівки. Повторювати, що саме громадяни є власниками житла, а значить відповідають за технічний стан будинку.
- Наша відповідальність - за виконані роботи згідно платежів за квартплату, частина яких стосується і направляється на поточні ремонти. Під час зустрічей говорити про важливі речі. Перше, це запитувати про зауваження про роботу ЖЕКів та АТП-2528 по прибиранню, вивозу сміття, якості поточних ремонтів. Це потрібно, щоб працювати більш якісно. Друге, чітко давати інформацію по кожному будинку: скільки коштів надійшло у якості частини квартплати на поточний ремонт. Приміром, люди кажуть на зустрічі, що потрібно ремонтувати дах, у підвалі, комунікації та багато іншого. А ви показуйте рахунок і кажіть: у вас, приміром, з ваших платежів надійшло на ремонт 1700 гривень, скажіть куди вам спрямувати ці кошти, - доручив міський голова.
Ця інформація має з’являтись і у друкованих ЗМІ, і на телебаченні, інформує прес-служба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.