Відпрацьовуючи виклик "Повідомлення про стрільбу" патрульні виявили особу в розшуку
Виклик про те, що на вулиці Богуна невідомий чоловік стріляє по сміттєвим бакам надійшов патрульним сьогодні близько 9-ї ранку.
Прибувши за вказаною адресою, інспектори виявили 39-річного громадянина, який мав при собі пневматичний пістолет та шість патронів до малокаліберної гвинтівки.
Під час перевірки особи за наявними базами даних було встановлено, що чоловік перебуває в активному розшуку за несплату аліментів.
На місце події прибула слідчо-оперативна група, повідомила Патрульна поліція Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.