Ще два багатоквартирні будинки ремонтуватимуть із допомогою міського бюджету
Відповідне рішення прийняв 5 вересня виконавчий комітет Чернігівської міської ради.
Мова про капітальний ремонт будинків та виконання робіт у рамках Програми сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2020 роки. Даний механізм передбачає співфінансування ремонтів у багатоквартирних будинках за кошти міського бюджету та коштів ОСББ чи ОЖБК.
Відповідно до прийнятого сьогодні рішення з міського бюджету виділятимуть кошти на 2 багатоповерхівки.
У будинку за адресою проспект Перемоги, 151 (ОСББ «»Світлий будинок») виконають роботи по утепленню фасаду та укосів, встановлять відливи на вікнах та парапетах. Ремонт коштуватиме 1,195 млн грн, з них в рамках Програми: 789,7 тис. грн це кошти міського бюджету, 358,5 тис. грн - власні та залучені кошти ОСББ.
У будинку за адресою вул. Святомиколаївська, 12 (ОСББ "Святомиколаївське") замінять та утеплять покрівлю. Кошторис робіт – 1,213 млн грн, з них в рамках Програми: 599,5 тис. грн це кошти міського бюджету, 105,7 тис. грн - власні та залучені кошти ОСББ. інформує прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.
У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18
У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».
Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45
У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.