Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 04:02:22

Близько трьохсот військових науковців відпрацювали шляхи удосконалення озброєння та військової техніки

06.09.2019   10:32Агенцiя

У Чернігові проходить 19 науково-технічна конференція на тему «Створення та модернізація озброєння і військової техніки в сучасних умовах».

Місцем проведення цього наукового заходу вже вкотре стала саме обласна рада, яка свого часу доклала чимало зусиль, аби фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки працювали на Чернігівщині.

У форумі беруть участь близько трьохсот військових науковців та конструкторів з понад 150 організацій, а саме: органів військового управління Збройних Сил України державних силових відомств, наукових установ, підприємств промисловості України, у тому числі Чернігівської області. Організатори дводенного форуму ставлять за мету оцінити сучасний стан робіт зі створення та модернізації озброєння і військової техніки та відпрацювати пропозиції щодо подальших напрямів і шляхів вирішення питань обороноздатності держави.

Програмою форуму передбачалися доповіді на пленарному засіданні в та секціях з актуальних науково-технічних питань.

Серед озвучених тем: забезпечення десантних, спеціальних та пошуково-рятувальних операцій, засоби зовнішньо-траєкторних вимірювань, інші важливі питання стосовно створення та модернізації військової техніки. Обговорено низку організаційних, правових питань та шляхи розвитку експериментально-випробувальної бази ЗСУ.

Учасники заходу мали можливість ознайомитися у фойє Будинку засідань обласної ради із новітніми зразками військового обладнання і техніки, що вже є на озброєнні в армії, або після проходження сертифікації надійдуть у розпорядження Збройних Сил.

Сьогодні учасники науково-технічної конференції продовжують свою роботу у секціях.

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини