Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 10 листопада, 01:04:06

Прокурором поновлено конституційне право особи на медичну допомогу

04.09.2019   13:33Агенцiя

Прокуратурою області забезпечено невідкладне реагування за фактом надзвичайної події, пов’язаної із навмисним завданням шкоди своєму здоров’ю одним з в’язнів у Державній установі «Чернігівський слідчий ізолятор».

Напередодні прокурори отримали повідомлення про вчинення акту самокалічення в’язнем, який за допомогою леза від одноразового станка для гоління пошкодив шкіру на передпліччі однієї з рук.
З’ясовано, що причиною такої протестної поведінки є зволікання медичних працівників у вирішенні питання продовження фахового лікування ув’язненого за отриманими ще на початку літа рекомендаціями щодо оперативного втручання у спеціалізованому закладі.

За наявними даними вбачається, що працівниками Чернігівської міської медичної частини філії Державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України» допущено невиправдану затримку в направленні вказаної особи до територіального закладу охорони здоров’я задля отримання лікування у повному обсязі.

На очевидне порушення конституційного права особи на медичну допомогу прокуратурою області внесено документ реагування керівнику Чернігівської філії Державної установи «Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України».

Одночасно від керівництва слідчого ізолятора вимагається забезпечити супровід хворого до лікувального закладу. Порушено питання про відповідальність винних осіб, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини