Територія Чернігівської області звільняється від непридатних до використання ХЗЗР
За рахунок Державного фонду охорони навколишнього природного середовища впродовж поточного року з території Чернігівської області заплановано вивезення біля 342 т залишкової проінвентаризованої кількості ХЗЗР (хімічних засобів захисту рослин).

Наразі повністю очищено від ХЗЗР території 2-х районів – Чернігівського та Куликівського.
Проведені роботи по перезатаренню хімікатів у 5-ти районах області (Борзнянський, Бахмацький, Ніжинський, Ріпкинський, Корюківський) та ще у 2-х (Щорський, Семенівський) проводяться роботи по їх перезатаренню.
Всього з території Чернігівської області в поточному році вивезено на утилізацію за рахунок Державного фонду охорони навколишнього природного середовища 171, 22 т непридатних до використання ХЗЗР.
Компанія по очищенню області від залишків безгосподарських агрохімікатів триває.
Тетяна Петрівна Войтенко, головний спеціаліст у зв’язках з громадськістю та ЗМІ Держекоінспекції у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:05
Протягом минулої доби зареєстровано 2 дорожньо-транспортні пригоди внаслідок яких 2 особи постраждали.

29 серпня: цей день в Україні і світі 09:46
ДЕНЬ 1283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1283 RUSSIAN AGRESSION
Визначено форми організації освітнього процесу на 2025/2026 навчальний рік 16:45
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу у закладах освіти міста Чернігова у 2025/2026 навчальному році.
На Чернігівщині браконьєри бреднем незаконно наловили риби на понад 188 тис.грн 12:54
26 серпня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
На Чернігівщині набрав законної сили вирок трьом військовослужбовцям рф за злочини проти цивільної жінки 11:40
Прокуратура відстояла в апеляції вирок трьом військовослужбовцям рф, які незаконно затримали місцеву жительку та вчинили дії сексуального характеру