До Дня танкіста на Чернігівщині визначать кращий танковий взвод Збройних Сил України
На Чернігівщині триває конкурс на кращий танковий взвод Збройних Сил України. Участь у змаганнях беруть шість команд, з яких чотири — танкові взводи від Сухопутних військ Збройних сил України і по одному від Командування ВМС та ДШВ ЗС України.

На відміну від попередніх років, до програми конкурсу було внесено окремо технічну номінацію, за якою військовослужбовці складають експрес-тест щодо підготовки бойової машини до бойового застосування та проводять перевірку функціонування працездатності вузлів та агрегатів танку.
Конкурс складається з п’яти номінацій, кожна з яких включає окремі етапи. Підрозділи вже завершили спортивну номінацію, де продемонстрували вміння справлятися з тривалими фізичними навантаженнями, навички у володінні стрілецькою зброєю та подолали дистанції пересічною місцевістю. Також конкурсанти провели один із етапів професійної номінації — снайперську стрільбу з танків.
Остаточне підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться напередодні професійного свята учасників — Дня танкіста, який щорічно відзначається у другу неділю вересня. Зазначимо, що загальний призовий фонд конкурсу складає 200 тисяч гривень, інформує Пресцентр Оперативного командування «Північ».
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.