На День підприємця у Чернігові працюватиме "Вікно допомоги" з податкових питань
Головне управління ДФС у Чернігівській області візьме участь у Бізнес-фесті «Разом до успіху», який проходитиме у Чернігові 1 вересня. Захід приурочений до Дня підприємця, що традиційно відзначається в Україні у першу неділю вересня.
Під час заходу працюватиме «Вікно допомоги», де податківці надаватимуть громадянам роз’яснення з актуальних питань податкового законодавства.
Отож, у відвідувачів свята буде прекрасна нагода не лише познайомитися з регіональними підприємствами, місцевою продукцією, послугами, а й отримати консультацію з оподаткування., повідомив Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.