Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 03:30:38

Відповідача зобов’язано припинити порушення

28.08.2019   08:04Агенцiя

Рішенням адмінколегії територіального відділення у справі, розглянутій проти Срібнянської селищної ради, визнано вчинення порушення, передбаченого ч.1 ст.15 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді бездіяльності селищної ради, яка полягала у непроведенні конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території смт Срібне.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закон України «Про відходи» передбачає, що до виключної компетенції сільських, селищних, міських рад відноситься, зокрема, визначення на конкурсних засадах юридичних осіб, які здійснюють у межах певної території збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами.

За повідомленням ради, виконавець послуг з вивезення побутових відходів на території смт Срібне на конкурсних умовах  не визначався. Рада надала право на необмежений термін здійснювати діяльність з вивезення побутових відходів КП «Комунгосп» без проведення конкурсу, хоча у межах області діяльність на ринку послуг у сфері поводження з побутовими відходами здійснюють 35 суб’єктів господарювання.

Таким чином, непроведення радою конкурсу на набуття права виконавця послуг з вивезення побутових відходів обмежує право суб’єктів господарювання, які мали (мають) намір взяти участь у такому конкурсі, змагатися за право надавати дані послуги споживачам селища, тобто використовувати власні досягнення для отримання переваг, порівняно з іншими суб’єктами господарювання, та може призвести до недопущення конкуренції на вказаному ринку, повідомило Чернігівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.