Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 21:21:10

П’яний водій, намагаючись утекти від патрульних, був ладен розбити власний автомобіль

28.08.2019   07:35Агенцiя

Близько опівночі екіпажі патрульної поліції отримали орієнтування, що у напрямку Чернігова рухається автомобіль ВАЗ-21144 із реєстрацією Київської області, який може бути причетним до правопорушення у Славутичі.

За деякий час один із патрульних екіпажів помітив авто, модель та номерний знак якого збігалися з орієнтуванням, а також характерною прикметою – відсутність заднього бамперу. Інспектори подали водієві сигнал зупинитися, проте той проігнорував вимогу та додав швидкості. Намагаючись відірватися, автомобіль вихляв вузенькими вуличками приватного сектору мікрорайону Подусівка.

До переслідування долучилося ще кілька патрульних екіпажів. Водій, ігноруючи неодноразові вимоги зупинитися, продовжував тиснути на газ. На одній із вулиць авто-утікач зупинилося перед бетонним блоком, який обмежував рух. Коли поліцейські наблизилися до транспортного засобу, водій знову рушив і продовжив тікати, протиснувшись між парканом та бетонним блоком, тим самим пошкодивши власний автомобіль.

Остаточно зупинити втікача вдалося на іншій вулиці. 23-річний водій мав зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Його стан був підтверджений висновком лікаря-нарколога під час медогляду з результатом 1,04 проміле.

На громадянина склали 4 адміністративних протоколи: за ст. 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння), ст. 122-2 (невиконання водіями вимог про зупинку), ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, дорожніх споруд чи іншого майна) та винесли постанову за ч. 1 ст. 121 (керування водієм транспортним засобом, що має технічні несправності, з якими відповідно до встановлених правил експлуатація його забороняється) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Автомобіль доправлений на арештмайданчик, повідомляє Патрульна поліція Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.