Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 вересня, 13:23:37

Чернігівський район: рятувальники ліквідували пожежу господарчої будівлі

26.08.2019   08:40Агенцiя

25 серпня о 13:45 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу господарчої споруди в с. Довжик Чернігівського району.

Вогонь помітила донька господарів й повідомила про це дорослим, які і зателефонували рятувальникам.

За викликом на місце події оперативно прибуло відділення 2-го Державного пожежно-рятувального посту з обласного центру в складі 1 одиниці спецтехніки та 3 чоловік особового складу.

На той момент полум'я майже повністю охопило господарчий сарай, в якому зберігалось сіно. Вогнеборці пожежу о 15:20 локалізували, а о 18:25 остаточно ліквідували та не допустили розповсюдження вогню на поруч розташовані споруди житлового та господарського призначення. Внаслідок події ніхто з людей не постраждав.

Вогнем знищено господарчу будівлю та 3 тони сіна.

Причиною пожежі послужило необережне поводження з вогнем особи, яка наразі встановлюється.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині браконьєр за допомогою остей незаконно наловив риби на понад 113 тис.грн 12:32

Другого вересня 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП в Чернігівській області на водоймах Ніжинського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Чернігівщину відвідав новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс 12:15

Учора в області вперше з візитом — новопризначений Надзвичайний і Повноважний Посол Латвії в Україні Андрейс Пілдеговічс. На зустрічі з начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, яка відбулась на Ніжинщині, говорили про результати співпраці, потреби та майбутні плани.

Борзнянська лікарня отримала сучасне обладнання 09:38

Борзнянська ЦРЛ отримала нове медичне обладнання – пересувну рентген-систему.

На Чернігівщині внаслідок російських атак пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 09:36

В ніч на 3 вересня росіяни атакували безпілотниками населені пункти Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме:3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини