Управлінням захисту економіки припинено діяльність п’ятьох гральних закладів у Ніжині
21 серпня працівники управління захисту економіки, слідчого управління та прокуратури Чернігівській області провели санкціоновані обшуки у приміщеннях, де надавались незаконні послуги з доступу до азартних ігор.
Під час обшуків у нежитлових приміщеннях вони вилучили 100 одиниць комп’ютерної техніки, відеокамери для зчитування штрих-кодів, 10 маршрутизаторів та картки для розіграшів.
Орієнтовна вартість вилученого обладнання складає близько 450 тисяч гривень.
Уся вилучена техніка направлена для проведення комп’ютерно-технічної експертизи.
Розслідування триває у рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України - зайняття гральним бізнесом. Таке правопорушення передбачає покарання у вигляді штрафу до 680 тисяч гривень.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.
У Чернігові поліцейські розслідують обставини смертельної ДТП 09:49
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула 84-річна жінка-пішохід.