Конкурс для журналістів "Насильство та маргіналізовані жінки: визнавати, розуміти, долати!"
Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» спільно з міжнародним фондом «Відродження»запрошують журналістів національних та регіональних медіа взяти участь у конкурсі матеріалів із актуалізації теми насильства щодо маргіналізованих жінок.
Участь у конкурсі відкрита для авторів, які опублікували матеріали з 1 січня по 15 вересня 2019 року.
Вимоги:
1) матеріали мають бути підготовлені українською, російською чи англійськими мовами;
2) публікації мають фокусуватися на ситуації в Україні та світі, показувати реальний стан речей і конкретні приклади вирішення проблеми насильства серед маргіналізованих жінок;
3) перевагу буде надано публікаціям, які не тільки актуалізують тематику, але й сприяють зменшенню стигми та дискримінації жінок із маргіналізованих груп населення;
4) тексти, надані журналістами та представниками ЗМІ, мають бути оригінальними і не містити запозичень.
Для участі у конкурсі необхідно внести дані про розміщений матеріал в реєстраційну форму.
Кінцевий термін подання матеріалів – 15 вересня 2019 року (18:00 год.).
Переможці визначатимуться в категоріях «Телебачення та радіо», «Друкована преса» та «Інтернет-видання».
Матеріали переможців будуть опубліковані на вебресурсах ВБО «Конвіктус Україна» із зазначенням імені автора. Авторів найкращих матеріалів буде запрошено до Києва на урочисту церемонію для вручення дипломів та матеріального заохочення на Заключній конференції проекту.
За кожне місце передбачена винагорода в розмірі 1500 гривень.
Церемонія нагородження відбудеться наприкінці вересня 2019 року.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.