Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 13 червня, 06:48:52

Радники Чернігівського ЦРМС допомагають розширювати межі Ніжинської громади

19.08.2019   08:39Агенцiя

Днями відбулася робоча зустріч Людмили Чабак, радниці з питань децентралізації Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою", з представниками Липоворізької сільської ради.

Під час зустрічі мова йшла про процедуру приєднання населених пунктів, що входять до Липоворізької сільської ради до Ніжинської міської об'єднаної територіальної громади (з центром в місті обласного значення). До речі, відстань від Липового рогу до Ніжина 10 км, тож мешканці села часто бувають у місті.

Людмила Чабак надала роз'яснення щодо переваг, які отримають жителі сільської території приєднавшись до вже існуючої громади. Також вона наголосила на тому, що в складі громади простіше розв'язувати проблеми, з якими не можуть впоратися самостійно сільські ради, що у фінансовому плані вони також не втратять, а послуги населення буде отримувати  якісніші.

Нагадаємо, Ніжинська ОТГ була створена наприкінці 2018 року, коли до міста обласного значення Ніжин приєдналася Кунашівська сільська рада. За півроку тут почали реалізовувати проекти з відновлення освітлення, ремонту доріг, розробки транспортного забезпечення. Як зазначав Анатолій Линник, Ніжинський міський голова, міська рада з відповідальністю ставиться до своїх зобов'язань стосовно жителів сільських територій, в ході процесу приєднання вони домовилися, що ні в якому разі не погіршать становище.

"У жителів Липоворізької сільської ради є гарний приклад для наслідування - приєднана Кунашівська сільська рада. Чи захочуть вони перейняти чужий позитивний досвід, побачимо", - зазначила Людмила Чабак.

Довідка. Село Липів Ріг Ніжинського району Чернігівщини відоме тим, що в ньому народилася наречена Тараса Шевченка Ликера Полусмак і досі зберігся майже 500-річний дуб, під яким сиділа ця знаменита пара.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини