Чергових нетверезих водіїв виявили патрульні посеред білого дня
Близько 9-ї ранку, на проспекті Миру, патрульні помітили автомобіль ROVER 75, який рухався з порушенням Правил дорожнього руху. Інспектори вирішили його зупинити.
Під час спілкування поліцейські помітили у водія ознаки наркотичного сп’яніння. Чоловік у встановленому законом порядку відмовився від проходження медичного огляду. Також патрульні встановили, що на нього раніше вже складали протокол за керування в нетверезому стані.
Трохи пізніше, небайдужий громадянин повідомив на спецлінію «102», що водій автомобіля ВАЗ-2103 збирається сідати за кермо в нетверезому стані. Автомобіль, за орієнтуванням, інспектори зупинили на проспекті Миру. Під час спілкування та перевірки документів правоохоронці помітили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. 42-річний кермувальник зголосився пройти освідування на стан сп'яніння у медичному закладі. Перевірка на газоаналізаторі показала 1.22 проміле. Це у 6 разів більше від допустимої норми.
На обох водіїв охоронці порядку склали відповідні матеріали, які в подальшому будуть скеровані до суду для прийняття відповідного рішення, повідомила Патрульна поліція Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.