Чернігівщина готується до відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України
Уже за тиждень наша країна відзначатиме 28‑му річницю незалежності. Деталі запланованих на Чернігівщині тематичних заходів обговорили 14 серпня на засіданні оргкомітету з підготовки свята.
Учасники оргкомітету обговорили порядок та строки проведення, формат урочистостей і визначили відповідальних виконавців. Визначено, що основні заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 28-ї річниці Незалежності України пройдуть 23 та 24 серпня.
Планується, що 23 серпня на території Чернігівського національного технологічного університету відбудеться церемонія підняття Державного Прапора України, вручення державних нагород та обласних відзнак, а у рамках акції «Я – громадянин України» паспорти отримають молоді громадяни України.
24 серпня в День Незалежності України представники влади, громадськості пройдуть вулицями обласного центру урочистою ходою, покладуть квіти до меморіальної стели загиблим учасникам АТО/ООС та Героям Небесної Сотні, пам'ятного знаку «Борцям за волю та незалежність України», пам'ятника Тарасу Шевченку.
До речі, 23 серпня у Седневі Чернігівського району відбудеться відкриття меморіальної дошки на честь громадсько-політичного та культурного діяча, одного із авторів Акта проголошення незалежності України Левка Лук’яненка. Таку ж меморіальну дошку планують відкрити і в Чернігові до Дня міста.
Біля Катерининської церкви відбудеться Молебень за Україну. Цього ж дня о 9.30 чернігівці долучаться до загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими під час Революції Гідності та у зоні проведення АТО/ООС.
Передбачається, що завершиться відзначення головного державного свята України на одній із найбільших та найвідоміших зелених зон відпочинку Чернігова – Алеї Героїв фестивалем національних культур «Поліське коло» та концертом творчих колективів Чернігівщини.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.