Обговорено стан виконання природоохоронних заходів
14 серпня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів робочу нараду стосовно стану виконання природоохоронних заходів, розпорядниками коштів яких є місцеві органи виконавчої влади.
Зокрема, обговорено питання реконструкції очисних споруд, більшість з яких є вкрай застарілими і не виконує своїх основних функцій – очистки господарсько-побутових стічних вод.
Один з найбільш проблемних об'єктів – в смт Короп. Арсен Дідур разом з Коропським селищним головою Віктором Журавлем, директором Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Катериною Сахневич та начальником управління капітального будівництва Андрієм Тишиною обговорили шляхи вирішення даного питання, адже екологічна складова є надважливою для подальшого розвитку об'єднаної територіальної громади та здоров'я людей.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині адаптують освітні простори до викликів сучасності 12:23
Створення захищеного та безбар’єрного середовища в закладах освіти Чернігівської області залишається головним безпековим завданням для громад регіону.
Жителька Бахмача відкрила «Secret Bakery» завдяки мікрогранту від служби зайнятості 11:18
Авторські десерти, смачні солоні перекуси, ароматну каву та освіжаючі холодні напої: все це пропонують відвідувачам у кав’ярні-кондитерській «Secret Bakery». Для її відкриття жителька Бахмача Юлія Федай скористалася грантовою програмою «Власна справа» від служби зайнятості.
Стартує реалізація проєкту підтримки ветеранів та ветеранок, які повністю або частково втратили зір 10:57
З 1 липня 2026 починає діяти проєкт відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2026 року № 674 «Про затвердження Порядку реалізації спільного з Товариством Червоного Хреста України проєкту щодо надання підтримки окремим категоріям осіб, які повністю або частково втратили зір під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України», розроблений Міністерством у справах ветеранів спільно з Товариством Червоного Хреста України.
Про державну підтримку та інструменти відновлення підприємств — у діалозі з бізнесом Чернігівщини 10:15
Про можливості відновлення підприємств, що постраждали внаслідок воєнних дій, говорили сьогодні під час робочої наради у межах платформи «Діалог влади та бізнесу».