Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 січня, 16:51:12

Чернігівські рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки негоди

15.08.2019   15:55Агенцiя

Для проведення робіт по прибиранню повалених дерев в населених пунктах, на автодорогах у Козелецькому, Сновському, Корюківському та Носівському районах 4 рази залучалися підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області у складі 15 чоловік особового складу та 4 одиниць техніки.

Загалом прибрано 64 дерева.

За інформацією ПАТ "Чернігівобленерго" станом на 12 год. 00 хв. 15.08.2019 року без електропостачання залишаються 57 населених пунктів в 7 районах області (Городнянський - 24, Корюківський - 14, Бобровицький - 2, Козелецький - 2, Сновський - 1, Ріпкинський -15 та Носівський - 4). Відновлювальні роботи тривають, інформує УДСНС України у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості

На 36% більше звернень і на 73% більше працевлаштованих: як змінюється підтримка ветеранів у службі зайнятості 14:34

Повернення ветеранів та ветеранок до цивільного життя – важливий напрям роботи Державної служби зайнятості.

Турбота про психічне здоров’я: з чого почати 12:17

Віднедавна в Україні формується добра традиція ставити собі цілі та робити плани на рік. От тільки в умовах війни для багатьох українців навіть слово «плани» може звучати як ще один виклик.

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди,  це про можливості для всіх

Інклюзивний підхід у службі зайнятості – це не про тренди, це про можливості для всіх 12:15

У минулому році на Чернігівщині кількість отримувачів послуг Державної служби зайнятості серед людей з інвалідністю зросла на 5,5% порівняно з 2024 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини