Від платників Чернігівщини на підтримку української армії надійшло близько 203 млн грн патріотичного збору
За січень – липень поточного року платниками податків Чернігівської області сплачено близько 203 млн грн військового збору. Це майже на 29 млн грн більше аналогічного періоду минулого року.
В липні поточного року надходження військового збору склали понад 30 млн грн, що перевищує відповідніий період минулого року майже на 4 млн гривень.
Зазначені суми надходжень військового збору надійшли від 7155 податкових агентів - юридичних осіб в сумі понад 187 млн грн та від 14767 фізичних осіб (приватних підприємців та громадян) в сумі близько 16 млн гривень.
Найбільші суми військового збору сплачено платниками міста Чернігова, Прилук, Ніжина, а також Козелецького, Чернігівського, Бахмацького районів, інформує Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.