Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 16:58:06

До відповідальності притягнуто директора одного з навчальних закладів м. Прилуки

13.08.2019   08:32Агенцiя

Прокуратурою в суді доведено винуватість директора одного з навчальних закладів м. Прилуки у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (конфлікт інтересів).

Як з’ясувалося, керівник учбового закладу не вжив заходів щодо недопущення виникнення реального конфлікту інтересів та не повідомив Міністерство освіти і науки України, Національне агентство з питань запобігання корупції про наявність у нього конфлікту інтересів під час визначення розміру премії собі, своїй дружині, сину та племіннику, а також підписання наказів, на підставі яких їм була нарахована та в подальшому виплачена премія на загальну суму 9160 грн.

Постановою суду правопорушника визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 3400 грн.
Робота на вказаному напрямі триває, інформує прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини