Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 жовтня, 08:31:15

Поліція провела інструктаж для нацгвардійців, які самостійно патрулюватимуть Чернігів

03.08.2019   08:36Агенцiя

З початку серпня у Чернігові військовослужбовці Нацгвардії України вперше заступили на охорону публічного порядку у складі самостійних патрулів. До цього вони несли службу разом із поліцейськими.

У новому форматі для забезпечення правопорядку залучено військовослужбовців, авто та службових собак. Під час патрулювання гвардійці екіпіруються та озброюються спецзасобами та штатною зброєю. Також вони отримали планшети, підключені до інформаційного порталу Національної поліції.

- Вперше з 2014 року на вулицях міста Чернігова на самостійне патрулювання виходять військовослужбовці Національної гвардії України. 1 серпня у сквері ім. Богдана Хмельницького відбувся розвід. Ми зорієнтували військовослужбовців, розказали про їхні завдання та як відбувається патрулювання згідно із законодавством. Гвардійці будуть забезпечувати громадський спокій у вечірній час доби, припинятимуть правопорушення та доставлятимуть до відділу поліції осіб, які вчинили правопорушення. Дії патрулів Нацгвардії координуються з поліцією Чернігівської області, - розповів начальник Управління превентивної діяльності Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Андрій Тірон.

Службу гвардійці нестимуть п’ять днів на тиждень по шість годин, утім за ускладнення оперативної обстановки час служби військових може бути змінений. Гвардійські патрулі залучатимуться у ті райони міста, де обстановка більш напружена, інформує Сектор комунікаціїполіції Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини