Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 січня, 09:37:42

Про надання населенню області субсидій учервні 2019 року. ДОВІДКА

26.07.2019   08:45Агенцiя

У січні–червні 2019 року за державною допомогою на утримання житла та оплату житлово-комунальних послуг до органів соціального захисту населення звернулося 156,6 тис. домогосподарств Чернігівської області.

ідділами субсидій було задоволено96% звернень.

У червні 2019 року субсидії на утримання житла та оплату житлово-комунальних послуг отримували 27% домогосподарств області. Середній розмір такої допомоги, призначеної на одну родину, становив 86 грн, що на 6%менше, ніж у червні 2018 року.
   
Крім того, у січні–червні 2019 року23,6 тис. домогосподарств області було призначено субсидії готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Середній розмір допомоги в розрахунку на одне домогосподарство вчервні 2019 року порівняно з червнем 2018 рокумайже не змінився істановив 3062 грн., пілрахувало Головне управління статистики у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини