Про підсумки діяльності органів юстиції у I півріччі 2019 року йшлося на розширеному засіданні колегії
Засідання відбулося під головуванням очільника управління юстиції Олега Трейтяка за участі керівників відділів державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану, інших структурних підрозділів управління, а також завідувачів державних нотаріальних контор.

«Показники, що на сьогодні ми маємо, свідчать про ефективну реалізацію завдань, визначених Міністерством юстиції, правопросвітницьких кампаній проекту "Я маю право". Нами вже забезпечено функціонування пілотних проектів, електронних сервісів та новацій у сфері надання зручних послуг громадянам, - зазначив на засіданні Олег Трейтяк, - Однак, багато ще попереду. Тож, не зупиняємось на досягнутому та продовжуємо працювати на результат».
Присутні обговорили питання порядку денного, зупинилися на основних аспектах діяльності та визначилися із завданнями на II півріччя поточного року, повідомило Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.