СБУ викрила на хабарях посадовця Держпраці
Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичних хабарях головного державного інспектора Управління Держпраці в Чернігівській області.
Оперативники спецслужби встановили, що посадовець налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від приватних підприємців за не внесення до актів перевірок виявлених порушень у сфері трудового законодавства та не вжиття заходів відповідного правового реагування.
Правоохоронці спецслужби затримали інспектора в обласному центрі під час отримання від керівника місцевої комерційної структури 5 тисяч гривень - чергової частини хабаря.
У межах кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу.
Тривають слідчідії для з`ясування всіхо бставин справи та встановлення можливої причетності інших посадовців Держпраці до корупційної схеми.
Заходи з викриття зловмисника проводилася спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури, інформує пресцентр СБ України.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.