Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 лютого, 10:57:14

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

24.07.2019   09:09Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 23 липня до 8:00 24 липня 2019 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах, 4 пожежі, 1 випадок знищення боєприпасів часів Другої світової війни та 3 інші події. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.


Загибель на водних об’єктах – 1:

- з р. Десна в м. Чернігові (район пішохідного мосту) о 13 год. 25 хв.  23 липня працівниками Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби  піднято на поверхню з води тіло чоловічої статі. Особа, обставини та причина смерті встановлюються;

- 23 липня проводились роботи щодо пошуку гр. Ткаченка Д.О., 2006 року народження, який потонув 19 липня в р. Десна в м. Чернігів (район міського пляжу "Золотий Берег"). Візуально обстежено 10 км берегової лінії та 20 га водної акваторії, зниклого не виявлено.


Пожежі
– 4:

пожежі в житловому секторі – 2:

- в с. Городище Бахмацького району в господарстві по вул. Першотравневій, 18 о 15 год. 14 хв. 23 липня сталася пожежа житлового будинку (8х10 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем знищено веранду та перекриття на площі 15 кв.м житлового будинку, господарчу будівлю (5х10 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна), покрівлю та перекриття літньої кухні (3х4 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна), пошкоджено стіни житлового будинку та літньої кухні. Причина пожежі встановлюється;

- в м. Новгород-Сіверський в господарстві по вул. Бондарівській, 27 о 01 год. 06 хв. 24 липня сталася пожежа житлового будинку (5х15 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 2 кв.м, пошкоджено майно. Причина пожежі - коротке замикання електромережі;

пожежі сухої трави та сміття –1 :

- біля с. Пісоцьке Козелецького району о 23 год. 17 хв. 23 липня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,2 га. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи;

інші пожежі –1:

- в м. Чернігові по вул. Толстого біля будинку №106А о 23 год. 50 хв. 23 липня на відкритій території сталася пожежа дерева. Причина пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.


Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 1:

Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС в області о 15 год. 10 хв. 23 липня знищено мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни, яку було виявлено 22 липня на відкритій території біля с. Селище Сновського району.


Інші події
– 3:

- 23 липня о 20 год. 04 хв. та о 21 год. 30 хв. надійшли повідомлення про можливу наявність вибухового пристрою на окружній виборчій дільниці №207, яка знаходиться в адміністративній будівлі в м. Корюківка по вул. Вокзальній, 8А. Інформація не підтвердилась;

- 24 липня в 00 год. 05 хв. надійшло повідомлення про можливу наявність вибухового пристрою в приміщені окружної виборчої комісії №206, яка знаходиться в адміністративній будівлі Чернігівської районної ради в м. Чернігові по вул. Шевченка, 48. Інформація не підтвердилась.


Радіаційний фон:


На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 23 липня до 20 години 24 липня очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 10-15º тепла, вдень 20-25º тепла.     
По м. Чернігову очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень короткочасний дощ, можлива гроза. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 12-14º тепла, вдень 22-24º тепла.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини