Ніжин: внаслідок вибуху травмовано людину
18 липня о 05:40 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про вибух з послідуючим горінням в гаражі, що в м. Ніжин по вул. 3 мікрорайон.

Внаслідок вибуху відбулось руйнування конструктивних елементів двох гаражів, а 24-річного чоловіка з опіками верхніх кінцівок ІІІА-IV ступеню доставлено до Ніжинської центральної районної лікарні.
За викликом на місце події прибув черговий караул 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі двох автоцистерн та 10 чоловік особового складу. Вогнеборці о 06:15 пожежу ліквідували.
Вогнем пошкоджено майно на площі 5 м.кв. На даний час проводяться роботи по розбору конструктивних елементів гаражів.
Причина та обставини події наразі встановлюються. За попередньою інформацією стався виток газоповітряної суміші.
За фактом події розслідування проводять правоохоронні органи, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.