Ічнянський район: триває гасіння торфовища
15 липня о 08:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу торфовища окремими осередками на загальній площі 1 га поблизу с. Монастирище Ічнянського району.

За викликом до місця події прибуло 2 відділення 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини та 13-го Держаного пожежно-рятувального посту. За допомогою автоцистерн та мотопомп на гасіння пожежі подано 4 водяні стволи.
Впродовж доби ліквідовано загоряння на загальній площі 0,6 га. На гасіння залучено 11 чоловік особового складу, 2 автоцістерни, 2 мотопомпи та трактор з плугом. Ліквідація пожежі триває.
Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється, інформує УДСНС України у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
«Канікули від війни 2025»: подорож дітей прикордонних громад Чернігівщини до Німеччини. 09:57
Діти з прикордонних регіонів Чернігівської області у червні 2025 року отримали можливість двотижневого дозвілля у Федеративній Республіці Німеччині.
Юніори з Чернігівщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України з легкої атлетики в Кропивницькому 17:58
З 20 до 21 червня у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.
«Знай і люби свій край»: як пройшла виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва 17:35
Щороку Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва підсумовує творчу працю гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, організовуючи обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив майже 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 17:23
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.