Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 21:12:16

Плисківська ОТГ захистила проект у конкурсі "Малі міста - великі враження"

06.07.2019   14:29Агенцiя

"Плиски-ТУРФЕСТ" - таку назву має проект Плисківської ОТГ, який громада успішно захистила в Києві.

Для реалізації проекту застосовується один із сучасних напрямків туризму – фестивальний туризм, розповів його автор Дмитро Ревенок. Актуальність проекту полягає у створенні фестивальної платформи для осучаснення та популяризації традиційної української культури та розповсюдження сучасного і традиційного українського культурного контенту.

«Плиски-ТУРФЕСТ» передбачає проведення низки міні-фестивалів як частини єдиного фестивального туристичного заходу:
•Музичного фестивалю «Відродження української пісні і танцю»: конкурс на найкращу сучасну обробку народної пісні, відведення спеціалізованої зони для проведення заходів, демонстрації та показів національних пісень та сучасних молодіжної музики відповідно до вікових потреб учасників.
•Літературного фестивалю: героїко-виховні і науково-пізнавальні майданчики для представлення та читання поезії, прози історичних постатей української літератури. Майстер-класи з віршування та читання, ораторського мистецтва серед представників літературного мистецтва Чернігівщини.
•Фестивалю сучасних субкультур в поєднанні з народними ремеслами: покази та виставки української нарядів минулих століть, проведення майстер-класів з вишивки, плетіння, різьблення, гончарства.
•Гастрономічного фестивалю: створення єдиної презентативної зони національних страв та напоїв (платформи вареників, сала, пивних майстерень в тому числі народного самогоноваріння).
•Спортивно-туристичного фестивалю: полягає в проведенні масових спортивно-туристичних заходів місцями Плисківської ОТГ на конкурсній основі: планування маршруту, орієнтування на місцевості, перетягування канатів, змагань з футболу.
•Зона візуального мистецтва: презентація робіт місцевих майстрів живопису,
графіки, майстер-класи для відвідувачів.
•Шоу «Гарнюні-поросюні»: показ рідкісних порід поросят Чернігівської області , відбір найкращих на конкурсній основі.

Реалізувати проект планують у вересні, розрахований фестиваль на три дні – з п’ятниці по неділю. Бюджет проекту – 250 тисяч гривень, також на його реалізацію залучають місцевих інвесторів.

Загалом цього року громади Чернігівської області подали на конкурс сім заявок, з них один проект від ще необ’єднаної сільської ради та один спільний від об’єднання громад Чернігівщини.

Основна мета проекту - довести, що саме «культурний ресурс в умовах децентралізації є основною соціально-економічного розвитку громади». У 2019 році на реалізацію проектів-переможців передбачено 50 млн гривень, проінформувало Чернігівське РВ АМУ.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».