Затримано особу за збут психотропних речовин
Прилуцькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом збуту психотропних речовин.
Досудовим розслідуванням встановлено, що мешканець смт. Варва, вчинив злочини за наступних обставин.
13.06.2019 близько 20-ї години, перебуваючи по вул. Миру в смт.Варва, він умисно, з корисливих мотивів, збув особі, яка була залучена в якості покупця для проведення оперативної закупки, за грошові кошти в сумі 200 гривень, згорток фрагмента фольги із порошкоподібною речовиною білого кольору, яка згідно висновку експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, яка містить у своєму складі психотропну речовину – амфетамін, маса амфетаміну у вищевказаній речовині становить 0,0425г (в перерахунку на амфетамін основу).
Крім того, досудовим розслідуванням встановлено, що 02.07.2019, близько 16 години 30 хвили, перебуваючи в смт. Ладан Прилуцького району, поблизу кафе «Олімп», що розташоване по вул. Миру, вище зазначений варвинчанин, умисно, повторно, з корисливих мотивів, збув особі, яка була залучена в якості покупця для проведення оперативної закупки, за грошові кошти в сумі 2200 гривень, вісім згортків фольги із порошкоподібною речовиною білого кольору, яка містить у своєму складі психотропну речовину.
Завдяки принципової позиції сторони обвинувачення, в сукупності зібраних доказів, правопорушнику повідомлено про підозру за ч. 1 та ч. 2 ст. 307 КК України та ухвалою Прилуцького міськрайонного суду від 04.07.2019 обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою на 60 діб.
Довідково:
Згідно ч.2 ст.307 КК України – незаконний збут психотропних речовин, вчинений повторно, - карається позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.