Під Черніговом визначають кращу снайперську пару Збройних Сил України
За звання кращого снайпера, кращої снайперської пари борються 16 військовослужбовців від сухопутних і десантно-штурмових військ, морської піхоти і Сил спеціальних операцій.

Упродовж трьох днів учасники змагань виконуватимуть чимало надскладних вправ як в індивідуальному, так і в командному заліку. Дистанція до мішеней становить від 150 до 900 метрів. За лічені секунди снайперам треба влучити в такі цілі: куряче яйце, спортингова тарілка (діаметр 11 см), керамічна плитка 20x20 см, металеві гонги у вигляді грудних мішеней тощо.
Цікаво, що в деяких вправах постріл виконується із закритим прицілом, а деякі з них відбуваються вночі, з віддаленим або періодичним підсвічуванням мішеней, за голосовим корегуванням напарника. Військові вестимуть вогонь з барикад, протитанкових їжаків, дверей авто, вікон, відповідно до картки вогню, у ході снайперської естафети.
Одна з найскладніших вправ — рух по карті через чекпойнти та стрільба з будівлі. Снайперські пари пересуваються пішки зі спорядженням, орієнтуючись за картами і компасом на маршруті з чотирма чекпойнтами. Під час проходження кожного чекпойнту пара отримуватиме 1 постріл (максимально — 4). На подолання маршруту дається 240 хвилин.
Перевищення цього ліміту означатиме для команди зняття з вправи. Ті пари, які вкладуться у визначений час і підберуть усі патрони, зможуть по черзі стріляти у гонг з різних поверхів башти.
Це вже п’яті поспіль подібні змагання. Щоразу вправи й вимоги до їхнього виконання суттєво ускладнюють. На цьому турнірі визначальною є оцінка «ювелірної роботи» снайперів на коротких і середніх дистанціях.
За результатами змагань три кращі снайперські пари ЗСУ нагородять кубками, медалями, грамотами та грошовими призами, інформує Інформагентство Міноборони України «АрміяInform».
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліція задокументувала спробу нетверезого водія надати неправомірну вигоду поліцейським 08:28
Співробітники Прилуцького районного відділу поліції викрили 41-річного водія мопеда «Honda», який керував транспортом у нетверезому стані. За відмову від складання адміністративних матеріалів правопорушник пропонував поліцейським неправомірну вигоду в сумі 300 доларів США.
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.