Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 квітня, 05:46:51

З нагоди Дня Конституції України у Чернігівській ОДА вручили почесні відзнаки

29.06.2019   09:41Агенцiя

В. о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяли участь в урочистому зібранні з нагоди 23-ї річниці Конституції України, що відбулося в приміщенні Чернігівської облдержадміністрації.

Керівники області привітали присутніх зі святом та вручили відзнаки обласної державної адміністрації та обласної ради. Серед нагороджених —  представники державних установ, закладів освіти та культури, працівники правоохоронних органів та служби порятунку.

— Конституція 1996 року стала першою Конституцією незалежної України. Вона закріпила правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, основні права і свободи українських громадян. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість, безпека визнані найвищою соціальною цінністю. Проте тільки продовження і прискорення реальних реформ зроблять ці слова Конституції дійсністю, реально наблизять нашу державу до європейських стандартів, — підкреслила Наталія Романова.

На закінчення зустрічі керівник обласної адміністрації запросила всіх присутніх відвідати ввечері цього ж дня сквер імені Б. Хмельницького, де з нагоди свята відбудеться концерт.

У програмі — виступи академічного симфонічного оркестру «Філармонія», Академічного народного хору та його балетної групи, артистів обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм, інформує Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини