Чернігівця засудили за пограбування 13 жінок
Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова від 24.06.2019 обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні злочинів, передбачених ст. 186 КК України, а саме у відкритому викраденні чужого майна.
Прокурором Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні доведено, що у період з червня по серпень 2018 року, 21-річний хлопець пограбував 13 жінок у місті Чернігові. Зловмисник підбігав до пересічних громадянок та зривав з шиї золоті вироби.
Внаслідок злочинних дій обвинуваченого потерпілим спричинено матеріальну шкоду на загальну суму майже 63 000 грн.
В суді свою провину у вчиненні злочинів чоловік визнав частково та заперечував вчинення кримінальних правопорушень стосовно трьох потерпілих.
Незважаючи на це, судом повно та всебічно досліджено надані стороною обвинувачення докази та зроблено висновок про наявність у діях чоловіка злочинів, передбачених ч. 1 ст. 186, ч. 2 ст. 186 КК України.
Хоча в судовому засіданні обвинувачений жалкував про вчинене та просив вибачення у потерпілих, реальної міри покарання йому уникнути не вдалось.
Вироком суду його засуджено до покарання у виді 4 років 10 місяців позбавлення волі. Чекати набрання вироком законної сили обвинувачений буде в ДУ «Чернігівський СІЗО».
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.