Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 квітня, 02:58:53

За незаконне заволодіння транспортним засобом чоловіка засуджено до 5 років

18.06.2019   07:40Агенцiя

Колегією суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду області за скаргою прокурора скасовано вирок Бахмацького районного суду Чернігівської області, яким особу, за вчинення кримінального правопорушення засуджено із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України до 3 років обмеження волі.

При цьому суд визнав доведеним пред’явлене прокурором обвинувачення: в ніч на 21 червня 2018 року обвинувачений побачив припаркований  біля одного з будинків у м. Бахмач автомобіль. Маючи намір на його незаконне заволодіння, проник у середину та шляхом з’єднання дротів замка запалювання привів двигун у робочий стан. Отримавши можливість керувати транспортом з місця скоєння злочину зник.

Виступаючи у судових дебатах прокурор зазначив, що місцевий суд, призначаючи більш м’яке покарання, ніж передбачене законом, не навів достатніх мотивів прийняття такого рішення, з необхідною повнотою не врахував особу обвинуваченого, який раніше неодноразово судимий, після звільнення з місць позбавлення волі, через короткий проміжок часу, знову вчинив нове кримінальне правопорушення. Вказане свідчить про те, що обвинувачений належних висновків для себе не зробив і на шлях виправлення не став.

Враховуючи позицію прокурора щодо м’якості призначеного покарання, апеляційний суд ухвалив вирок, яким засудив обвинуваченого до 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке є його власністю.
   
Прес-служба прокуратури Чернігівської області повідомила, що вирок набрав законної сили.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини