За 5 місяців платникам податків надано близько 61 тис адміністративних послуг
За 5 місяців поточного року до органів ДФС Чернігівської області надійшло майже 61 тис звернень від платників для отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг.
Із загальної кількості адміністративних послуг – 87,5 відсотка (53,2 тис) надано через Центри обслуговування платників, які діють у податкових інспекціях області.
Для зручності та на допомогу платникам податків на головній сторінці субсайту Територіальних органів ДФС у Чернігівській області у розділі «Діяльність» існує рубрика «Адміністративні послуги». У даній рубриці розміщено інформацію про адміністративні послуги, які надаються Головним управлінням ДФС у Чернігівській області та Чернігівською митницею ДФС, а саме: типові інформаційні картки на кожну послугу, зразки заповнення заяв, графіки роботи, схеми проїзду тощо. Інформація систематично оновлюється.
Документи, необхідні для отримання адміністративної послуги, можна подати через Центри обслуговування платників державних податкових інспекцій.
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.