Записатися он-лайн тепер можна в усі чернігівські міські поліклініки
У чернігівські поліклініки та лікарні вже можна записатися самостійно он-лайн. А потім прийти на призначений час – і лікар вже буде знати, що ви до нього записані. Потреби в «талончиках» і дискусіях з іншими у черзі об’єктивно зникає.

Можливість записатися он-лайн е реальною і відчутною перевагою для всіх тих пацієнтів, хто вже уклав декларацію з лікарем. Програма «прив’язує» запис до декларації.
Зараз ця комп’ютерна система ще нова, вона тільки наповнюється і відлагоджується – але задумано, що колись у майбутньому вона дозволить не тільки записуватися до лікарів, а й замінить амбулаторні карти пацієнтів. І людина, якій стало зле, наприклад, при поїздці в інше місто, зможе знайти свою «карточку» і проінформувати лікаря.
Адреса для запису - https://patient.medcard24.net/ . Або можна ввести ключові слова: «Поліклініка без черг» або «Поліклініка без черг Чернігів».)
Як повідомили в міському управлінні охорони здоров’я, вже в 2019 році у Чернігові з’явилася можливість пацієнтам записатися он-лайн до сімейних лікарів міських лікарень №2, 3, 4, до філій міської лікарні №1 у мікрорайоні «Масани» та «Подусівка», до обох дитячих поліклінік міста, а також до Міського стоматологічного центру.
І, до речі, цим сервісом вже скористалися тисячі пацієнтів.
Як відомо, ще в грудні 2017 року в Чернігові з’явилася можливість записатися он-лайн до лікарів поліклініки №3 міської лікарні №1.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).