Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 листопада, 05:39:40

Розшукуваного за крадіжку громадянина Молдови затримано на кордоні з Росією

27.05.2019   08:06Агенцiя

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники Чернігівського загону затримали 57-річного громадянина Республіки Молдова, який перебував у міжнародному розшуку.

Пункт пропуску

Пункт пропуску "Сеньківка"

Під час перевірки документів одного з пасажирів мікроавтобуса, що прямував на в’їзд в Україну, спрацювала база даних Інтерполу.

По даному факту охоронці кордону проінформували представників Укрбюро Інтерполу в м.Києві, які підтвердили, що іноземець дійсно перебуває у міжнародному розшуку з метою арешту та подальшої екстрадиції до Молдови.

Виявилося, що правоохоронні органи Молдови розшукують чоловіка, за вчинення крадіжки.

Затриманого іноземця прикордонники передали до рук представників Національної поліції.

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини