Переможцями зі швидкісної стрільби у сухопутних військах стала команда від ОК "Північ"
На базі 169-го навчального центру "Десна" проходив чемпіонат Сухопутних військ Збройних Сил України з швидкісної стрільби.
В програму змагань входили вправи зі швидкісної стрільба з автомата Калашникова та пістолета Макарова. Також військовослужбовці змагались у виконанні вправи АК-3 на влучність.
Цьогоріч в Україні й продовжується добра традиція проведення чемпіонату зі швидкісної стрільби. Військові різних частин демонстрували ще одну грань своєї майстерності. Це швидкісна стрільба із пістолета із переносом вогню. Не кожному вдалося послати усі кулі в «яблучко», але абсолютно усі учасники влучили у ціль. З автомата Калашникова стріляли у положенні лежачи, з коліна та стоячи.
У змаганнях взяли участь 19 команд, які представляли оперативні командування Сухопутних військ ЗС України, 169 навчальний центр «Десна», 184 навчальний центр, Національну академію СВ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Військову академію (м. Одеса), Військовий інститут танкових військ НТУ «ХПІ» (м. Харків), а також Окремий Президентський Полк ім. гетьмана Богдана Хмельницького, 18 Окрему Бригаду Армійської Авіації, 19 Окрему Ракетну Бригаду, 27 Окрему Реактивну Артилерійську Бригаду та інші частини безпосереднього підпорядкування.
Серед оперативних командувань (перша підгрупа) перше загальнокомандне місце вибороло ОК «Північ», друге – оперативне командування «Південь», третє – в ОК «Захід».
Переможці були нагороджені, кубками, медалями та грамотами командувача Сухопутних військ ЗС України.
Головний суддя змагань підполковник Владислав Суспо відзначив, що майстерність учасників чемпіонату зростає з року в рік, а успіхи курсантів військових вишів викликають щире захоплення.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.