Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 01:23:16

Дев’ятикласника обвинувачують у насильницькому грабежі

25.05.2019   11:03Агенцiя

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом відкритого викрадення чужого майна (грабіж), поєднаного з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, 2004 року народження, учень 9 класу, 01.04.2019, перебуваючи біля перукарні «Чік-Чік», що за адресою: вул. Рокоссовського, буд. 4, м. Чернігові, діючи умисно, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, розпилив в обличчя потерпілого діючу речовину з газового балончика «Терен 4», чим спричинив останньому фізичний біль та тимчасове погіршення зору. 

Опісля відкрито викрав його відео карту марки «Geforce GTX 1050 ti Gaming 4 Gb» вартістю 5331 грн.
 
У ході досудового розслідування неповнолітній обвинувачений в скоєному щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину та добровільно відшкодував потерпілому завдану шкоду.
   
Чернігівська місцева прокуратура повідомила, що розгляд обвинувального акту буде здійснювати Деснянський районний суд м. Чернігова.

Останні новини Чернігівщини

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини