Городництво, як бізнес
У рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків» 21 травня для безробітних жінок Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості проведений семінар на тему: «Садівництво: як створити прибутковий бізнес…».
Жінки були запрошені до Прилуцької дослідної станції інституту садівництва Національної академії аграрних наук України. Мета заходу: популяризація підприємницької діяльності, яка є альтернативою безробіттю, та розширення уявлення про цікаві бізнес-ідеї.
Вирощування розсади, овочів і трав може стати успішним бізнесом, переконані в службі зайнятості. Це вид підприємницької діяльності підходить передусім для сільських жителів та власників великих земельних ділянок.
Під час екскурсії жінки дізналися про основні напрямки діяльності станції, побачили, як інноваційні технології поєднати з традиціями вирощування рослин. Також їм розповіли, який вид овочевих рослин краще підходить для вирощування і продажу в нашій місцевості. За словами працівників дослідної станції, в наш час разом із овочевою розсадою люди охоче купують і квіткову, особливо петунію та чорнобривці. Запорука успішного розвитку бізнесу - якісний грунт та насіння, а також правильний догляд.
Жінки зізнались, що городництво для них справа не нова, а от про ідею заробляти на цьому гроші обіцяли подумати, повідомив Чернігівський обласний центр зайнятості.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.