Поліція повідомила про підозру юному грабіжнику
Поліцейські притягнуть до відповідальності чернігівця, який із застосуванням газового балончика силою відібрав у потерпілого відеокарту до комп’ютера.
Співробітники кримінальної поліції встановили, що зловмисник діяв під виглядом покупця комп’ютерних комплектуючих. На сайті оголошень молодик відшукав продавця та призначив йому зустріч. Однак, замість чесного розрахунку за товар, забризкав хлопцеві очі з газового балончика. Сам же вихопив у жертви відеокарту і втік. Вартість викраденого майна становить близько 5 тисяч гривень.
Оперативники негайно розпочали розшукові заходи. Усвідомивши, що ним зацікавилася поліція, зловмисник вирішив полегшити свою долю і самостійно здатися правоохоронцям.
Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого). Вона передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років., інформує Сектор комунікації поліції Чернігівської області.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.