Прилуцька поліція затримала підозрюваного у крадіжці з фельдшерсько-акушерського пункту
Кримінальна поліція оперативно вийшла на слід викрадача майна з ФАПу в Прилуцькому районі. Зловмисник встиг зняти з банківської картки фельдшера 40 тисяч гривень.
16 травня по допомогу до поліції звернулася жителька Прилуччини і повідомила, що вночі злодій пошкодив двері у сільському ФАПі й викрав звідти медикаменти, електроприлади, особисті документи і банківську картку заявниці. З рахунку власниці зловмисник зняв у кількох різних банкоматах більше 40 тисяч гривень.
Кримінальна поліція провела ряд першочергових оперативно-розшукових заходів - опитали мешканців села, перевірили раніше судимих осіб. Це дало змогу оперативникам скерувати основні підозри на адресу прилучанина, який уже мав конфлікт із законом. Ряд встановлених фактів вказував на те, що саме цей чоловік скоїв злочин.
Зловмисника поліція затримала «по гарячих слідах», той був неабияк спантеличений, що правоохоронці так швидко на нього вийшли. Ефект несподіванки спрацював на користь розслідування, підозрюваний не став нічого вигадувати, а одразу надав правдиві свідчення.
Чоловіка затримано в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Наразі підозрюваний дає свідчення, тож список його протиправних діянь може доповнитися. У прилучанина вилучені викрадені речі.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області повідомив, що триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.